Anketa

Využili jste nebo plánujete využít na svatbě služeb fotografa či kameramana?

Jen fotografa - 0%
Jen kamaramana - 0%
Fotografa i kameramana - 100%
Ještě nevím - 0%
Nevyužili/Neplánujem - 0%
Hlasování v této anketě bylo ukončeno

FacebookNěkolik doporučení    Na tomto odkazu můžete nalézt rady, vypozorované během let nasbíraných zkušeností. Ty Vám mohou být pomocí kdy se lépe zorientujete a zabráníte tak vzniku možných problémů.

  • Pokud máte obřad v církevní budově, doporučujeme si předem ověřit s farářem, zda je možné uvnitř fotografovat a natáčet.


  • Je dobré mít připravený časový plán, ovšem nesnažte se na něm bezpodmínečně trvat a dodržet ho do poslední vteřiny, vyhnete se tak stresu. Ze zkušeností víme, že vždy se vše stihne, i když to na první pohled tak nemusí vypadat.


  • Svatební kolona je součástí každé svatby, proto doporučujeme, aby první vozidlo bylo v telefonickém kontaktu s posledním. Uvědomění, že nejedete na čas je nutné, pro udržení kolony a bezpečnosti jízdy.


  • Budoucí manželé by měli všechny organizační záležitosti dne D svěřit jedné osobě, svatebnímu referentovi. Dobře si zvažte, koho jím učiníte, musí to být člověk, který má organizační, řídící schopnosti, umí jednat s lidmi a má charisma. Není nutné, aby to byl přímo svědek jednoho z Vás. Ale musí mít veškeré informace o svatbě, tedy i telefonický kontakt na osoby, které mají co do činění se svatbou a ony na ní.


  • Únos nevěsty, doporučujeme v maximální délce trvání jedné hodiny, aby tak svatba neztratila dynamiku a zábavnost tím, že zmizí dva hlavní hrdinové.


  • Doporučujeme Vám vzít si náhradní oblečení, může se cokoli přihodit.


  • K fotografování si vyberte dobu po obědě, kávě a krájení dortu, svatebčané jsou příjemně unavení, plynou nezávazné rozhovory. Je to jediná část dne, kdy nebudete tolik postrádáni. Časově počítejte s hodinou až dvěmi, v závislosti vzdálenosti místa, kde budou fotografie vznikat.
aktualizováno 1. prosinec 2013,  Kontakt W-video - tel.: 603 437188, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.